"به نام او"

سلام به همه دوستان عزیز....!

جدیدترین سلاح ساخت کشور ما موشک هوشمند بصیر هستش.البته نمی شه گفت موشک به او بمب یا گلوله توپ هوشمند بگیم بهتره....! چون این گلوله توپ بوسیله انواع توپ ها با کالیبر بالا از 155 م م به بالا شلیک می شه و .......

برای ادامه عکسها و مطالب و چگونگی کار کرد این بمب شگفت اور روی ادامه مطلب بکیلید.

راستی تو ادامه مطلب یک فیلم هم از مهمات بصیر گذاشتم.


بصیر یک گلوله توپ هوشمند هست که دقت هدف قرار دادن .نیروهای دشمن رو به حداقل  می رسونه .با این گلوله می توان .تانکها .نفر برها . تمام زره پوشها . سنگرها مقرهای فرمانده ای و خیلی چیزهای رو مورد هدف قرار داد. این گلوله قدرت باور نکردنی به یگانهای زره ای و زیاده می ده.

این گلوله هوشمند می تواند از بین 10 ها و حتی 100 ها هدف هدف مورد نظر رو پیدا کنند و با قدرت باور نکردنی خودش اون هدف رو به طور کامل نابود کنه .حتی تانک سنگین ابراماز امریکایی که قدرت مندترین تانک دنیا شناخته شده.

چگونگی کارکرد این گلوله.....؟

گلوله هوشمند بصیر مانند تمام گلوله های توپ دیگر بوسیله توپها به صورت فرضی به طرف هدف شلیک می شه.

گلوله به بالای سر نیرو های خودی که با نیروهای دشمن در گیر هستن یا به بالای سر نیروهایی که برای نیروی دشمن کمین زدن شلیک می شود. این گوله از پشت خط و یا از یگان پشتیبانی شلیک می شود یعنی از جایی که از منطقه درگیری یا کمین بسیار دور است و دشمن به اونجا دسترسی نداره.

در منطقه درگیری یا کمین یک نفر با یک دستگاه لیزی هوشمند اونجا منتظر هستش این دستگاه مثل همون لیزری هست که خیلی از ما در بچه گی از اون داشتیم و با اون برای مردم ازاری استفاده می کردیم با این تفاوت که این دستگاه بزرگتر هستش و هوشمندتر و اصلا برای مردم ازاری نیست .فقط برای منهدم کردن ازش استفاده میشه.

در اینجا کاربر اون دستگاه لیزری رو روی هدف مورد نظر خودش  می ندازه .حالا فرق نمی کنه که چندتا تانک یا نفر بر یا هر چند تا هدف دیگه اونجا هستش .گلوله هوشمند بصیر اون هدفی که لیزر اون دستگاه روش افتاده رو به طور هوشمند مشخص می کنه و بعد هم دیگه بوم.

این موشک  قابلیت های زیادی داره

می تونه هدف های متحرک رو مورد هدف قرار بده

سنگر های بتونی و قرارگاهها رو بطور کامل منهدم کنه

 از ماشینهای زره ایی .................................تا کشتی هارو می بود کنه .

و از همه مهم تر دیگه برای زدن هدف ها توپخانه ها دیگه لازم ندارن که یک گره گیر در منطقه حاضر باشه و دقیقه به دقیقه مختصات رو گزارش بده  و توپخانه ها بطور  فرضی شلیک کرده تا شاید به هدف بخوره.

مهمات بصیر دقت رو به حداکثر می رسونه .

اینم باید بگم که این مهمات رو بطور بومی فقط دو کشور تونستن بسازن سایر کشورهایی که این مهمات رو دارن  که تعدادشون انگشت شماره .این تکنولوژی رو از این دو کشور خریدن.

ما باید به کشور مون افتخار کنیم که سومین کشور هستش که بطور بومی این مهمات رو ساخته.

امید وارم که خوشتون امده باشه.

برای دیدن فیلم لطفا اول اون و دانلود کنید بعد ببینید.

برای دانلود روی مهمات بصیر بکیلید